Wytępianie Pluskiew - Poziom Wyższy

Dodane: Niedziela, 28 Listopad, 2021  16:39
  • Kategoria: Usługi / Sprzątanie
  • Cena: 450 zł

Opis oferty:

Fresh-Maker Usługi DDD Wielobranżowe
z siedzibą w Sokolniki-Las woj. łódzkie
ul. Piaski Wróblewskie 7
tel. 511 - pokaż numer telefonu - , 607 - pokaż numer telefonu - , 504 - pokaż numer telefonu -

Właściciel - Kamil Rybacki
Numer NIP: 732-200-08-25
Numer REGON: 101 - pokaż numer telefonu -

Biuro czynne: od Pon. do Sob. / 8:00 - 20:00
oprócz świąt, w niedzielę - kontakt Alarmowy / 10:00 - 14:00
Można również kontaktować się przez formularz portalu Lento.pl

PLAGA pluskwy - atakują Łódź i Warszawę!
Pluskwy domowe w Warszawie i Łodzi mają się całkiem dobrze z co najmniej kilku powodów: sprzyjający klimat, stare budownictwo i otwarte granice. Mogą być ukryte w materacu łóżka i stelażu, ramie obrazu, kontakcie elektrycznym, zegarze ściennym i wolnostojącym, ubraniach i dosłownie wszędzie. Ponadto, dość często można przenieść pluskwę do domu na ubraniu, ze szpitala, przychodni lekarskiej, apteki, hotelu, sanatorium i ośrodka wypoczynkowego oraz z komunikacji miejskiej.

Lokatorzy kamienic i blokowisk są przerażeni, bo zjawisko się szybko rozprzestrzenia i staje się zagrożeniem dla zdrowia ludzi i zwierząt. Wielu lokatorów lekceważy ten problem, bo wstydzą się przyznać, że mają pluskwy w domu. Wychodzą z założenia, że pluskwa występuje tylko w takich domostwach, gdzie jest nieład i nieporządek. Nic mylnego!... Pluskwa uwielbia warunki sterylne i czyste mieszkania. Zresztą w chwili obecnej, nie ma stałych preferencji bytowania pluskwy domowej. Można ją spotkać w zasadzie już wszędzie!

PAMIĘTAJCIE - nie wolno lekceważyć owada pluskwy i nie próbujcie sami go zwalczać. Próżny trud i szkoda Waszych środków! Pluskwa domowa, to bardzo "wredny i podstępny owad", którego zwalczenie pozostawcie doświadczonym specjalistą. My jesteśmy 7 lata na rynku I mamy już duże doświadczenie w dezynsekcji pluskwy domowej. Metodą prób i błędów, znaleźliśmy "złoty środek", który całkowicie eliminuje owada pluskwy, co pozwala nam i naszym Klientom, oferować bezpłatną stałą opiekę i nadzór nad mieszkaniem.

NASZ PAKIET DO WYTĘPIANIA PLUSKIEW to, zabieg składający się z 5-ciu technologii: 1. system VapoHydro, 2. konfuzor (pianowanie), 3. oprysk chemiczny aktywny, 4. fumigacja termiczna i zimna, 5. zamgławianie ULV kapsułkowe, co pozwala całkowicie wytępić pluskwę z miejsca jej bytowania. Czas takiego zabiegu w mieszkaniu o pow. użytkowej do 80 mkw., trwa od 2 do 4 godzin, a w skrajnych przypadkach nawet do 6-8 godzin. Ponadto cena w kwocie od 400,00 zł do 600,00 zł za kompleksową dezynsekcję, jest kwotą adekwatną do użytych środków i sprzętu.

MOJE DOŚWIADCZENIE:
Jestem certyfikowanym i dyplomowanym ​technikiem i od 7 lat zajmuję się dezynsekcją pluskwy w gospodarstwach domowych. Przez ten okres czasu, zgłębiłem swoją wiedzę teoretyczną i zdobyłem duże doświadczenie i jest to, bardzo szerokie spektrum wiedzy i działania. Przez kilka kolejnych wpisów na blogu, będę chciał przedstawić ten problem od strony teoretycznej, technicznej i praktycznej, by wpłynąć na zachowania osób, które lekceważą ten problem. Moje obserwacje oprze na mojej wiedzy i doświadczeniu w kontaktach z Klientami. Wielu z nich już na samym początku w zapytaniu ofertowym, prosi o dyskrecję i o przyjazd pojazdem nieoznakowanym logiem firmy. Wynika to ze wstydu, że maja zapluskwione mieszkanie. Tłumaczą to tym, że pluskwa występuje tylko w mieszkaniach zaniedbanych i brudnych. A to jest stereotypowe myślenie, bo pluskwa domowa uwielbia czyste i wręcz sterylne pomieszczenia, dlatego dość często można ją znaleźć w szpitalach, przychodniach zdrowia i aptekach.

Inspekcja:
Celem wykonania inspekcji jest dostarczenie technikowi szczegółowych informacji co do oceny zakresu i stopnia działania, tak aby zabieg zwalczania mógł być odpowiednio zaplanowany. I tu spotykamy się z pierwszą poważną przeszkodą. Wielu Klientów bowiem nie ma wiedzy, czy podobny problem występuje u sąsiadów i w całej kondygnacji budynku. Podyktowane jest to tym, że żaden z lokatorów nie chce publicznie przyznać się do problemu i przez takie działanie, sami zwiększamy populację owada. Na domiar takiego zachowania, klienci sami na własną rękę kupują w sieci detalicznej środki, które w żaden sposób nie poradzą sobie z pluskwą. Tu musi być stanowcze i radykalne działanie, wykonane przez specjalistów.

Nie wstydźmy się problemu!!!

Opracował:
Certyfikowany i Dyplomowany Technik Kamil Rybacki
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Łowicz
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 28 lut 2011
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Inni oglądali:

Mieszkanie Żmigród, al. Henryka Sienkiewicza
Mieszkanie Żmigród, al. Henryka Sienkiewicza
Żmigród
Środa, 01 Wrzesień, 2021  13:40
Szczeniaki owczarka niemieckiego
Szczeniaki owczarka niemieckiego
Szadek
Środa, 01 Wrzesień, 2021  16:47
Praca w Niemczech
Zawadzkie
Sobota, 06 Listopad, 2021  10:01
KIEROWCA KAT. D, SZAMOTUŁY
Śmigiel
Sobota, 06 Listopad, 2021  09:16
1000 zł za 1m2 mieszkania i lokalu. Łowicz- nowy dom.
1000 zł za 1m2 mieszkania i lokalu. Łowicz- nowy dom.
Łowicz
Piątek, 03 Wrzesień, 2021  12:13
Łapacz snów
Łapacz snów
Środa Wielkopolska
Piątek, 03 Wrzesień, 2021  13:08
Zasłony laserowo wycinane kwiaty
Zasłony laserowo wycinane kwiaty
Środa Wielkopolska
Piątek, 03 Wrzesień, 2021  13:06
Do sprzedania lokal użytkowy
Do sprzedania lokal użytkowy
Ząbkowice Śląskie
Piątek, 05 Listopad, 2021  08:35
Zasłony ombre
Zasłony ombre
Środa Wielkopolska
Piątek, 03 Wrzesień, 2021  12:56
Zasłony welurowe
Zasłony welurowe
Środa Wielkopolska
Piątek, 03 Wrzesień, 2021  12:53

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków